LK IHC Wireless Fuga Universal lysdæmper

Denne lysdæmper fra LK IHC Wireless giver dig mulighed for trådløs lysstyring i hjemmet. Med en kapacitet på 250W og enkel opsætning, kan den nemt integreres med andre LK IHC komponenter for avanceret kontrol. Ideel til moderne hjem, hvor fleksibilitet og brugervenlighed er i fokus.

LK IHC Wireless Fuga Universal lysdæmper koster lige nu 962 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 898 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 898 kr (06. april 2026) og 962 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 962 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Wireless FUGA lysdæmper modtager 250 W UNI 1 modul, hvid
962 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.001 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Wireless Uni lysdæmper 250 W 1modul hvid
992 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.041 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Wireless, FUGA lysdmper 250W UNI, 1 modul, hvid Lauritz Knudsen
1.024 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.063 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC wireless lysdæmper 250w, hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Wireless Fuga Universal lysdæmper, 250W, 1 modul, hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Wireless lysdæmper universal 250W UNI 1 modul i hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Wireless Fuga Universal lysdæmper, 250W, 1 modul, Hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ihc Wireless Lysdæmper Fuga Universal 250W Uni Hvi
1.490 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.0%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter