LK IHC Wireless Fuga Universal lysdæmper 250W

LK IHC Wireless Fuga Universal lysdæmper 250W er en trådløst betjent lysdæmper uden afdækning, der kan installeres i en 1 modul dåse eller underlag. Den kan fjernbetjenes via trådløse komponenter og programmeres simpelt sammen med andre LK IHC Wireless enheder. Velegnet til integration i eksisterende installationer, hvor fleksibel lysstyring ønskes.

LK IHC Wireless Fuga Universal lysdæmper 250W koster lige nu 1.099 kr. En stigning på 10,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (09. maj 2026) og 1.099 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Wireless Fuga Universal lysdæmper, 250W, 1 modul, uden afdækning
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Fuga universal lysdæmper modtager UNI 250 uden afdækning
1.165 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.214 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Wireless FUGA lysdæmper modtager 250 W UNI 1 modul, uden afdækning
1.188 kr
+ fri fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Wireless Fuga Universal lysdæmper med 250W i 1 modul uden afdækning
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC wireless lysdæmper 250w, uden afdækning
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Wireless Fuga Universal lysdæmper, 250W, 1 modul, Uden afdækning
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: God Pris