LK IHC Wireless Fuga Stikkontakt

LK IHC Wireless Fuga stikkontakten gør det nemt at betjene dine elektriske apparater trådløst. Med simpel programmering kan du integrere den med andre LK IHC Wireless enheder, hvilket giver fleksible styringsmuligheder. Ideel til hjem, hvor smart styring er ønsket.

LK IHC Wireless Fuga Stikkontakt koster lige nu 837 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 781 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 781 kr (12. april 2026) og 837 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 837 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Wireless FUGA stikkontakt 1½ modul, hvid
837 kr
+ 39 kr fragt
Total: 876 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Wireless stikkontakt 1½ modul i hvid
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Wireless, FUGA stikkontakt med jord, 1 modul, hvid Lauritz Knudsen
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Wireless Fuga stikkontakt, 1,5 modul, hvid
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Wireless FUGA Stikkontakt 1½ modul hvid
929 kr
+ 49 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC wireless stikkontakt 1,5 modul, hvid
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Wireless Fuga Stikkontakt, 1½ modul, Hvid
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
IHC Wireless LK FUGA stikkontakt 13A 1,5 modul, Hvid, AAK505D6501
1.295 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Stikdåser