LK IHC Wireless FUGA kombirelæ

LK IHC Wireless FUGA kombirelæ er designet til fleksibel styring af belysning. Denne enhed gør det muligt at anvende et wireless betjeningstryk sammen med en tænd/sluk udgang, der kan fjernbetjenes. Ideel til installationer, hvor trådløs kontrol er nødvendig.

LK IHC Wireless FUGA kombirelæ koster lige nu 755 kr. En stigning på 9,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 687 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 687 kr (04. juli 2026) og 755 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 755 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Wireless Relæ Allround Kombi LED CFL Hvid
755 kr
+ 49 kr fragt
Total: 804 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Wireless, FUGA rel kombi allround med trykknapper , 1 modul, hvid Lauritz Knudsen
780 kr
+ 39 kr fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Wireless FUGA kombi relæ LED/CFL 1 modul, hvid
791 kr
+ 39 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC wireless relæ kombi allround, hvid
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Wireless Fuga kombi relæ, LED, 1 modul, hvid
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Wireless Allround kombirelæ 4A LED i hvid
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Wireless Fuga Kombi relæ, LED, 1 modul, Hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ihc Wireless Kombi Relæ Led/Cfl H
1.210 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 9.4%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Specielle elektriske kontakter