LK IHC Wireless FUGA Kombirelæ

LK IHC Wireless FUGA kombirelæ er en fjernbetjent afbryder, der kan integreres med andre LK IHC komponenter. Perfekt til trådløs styring i hjemmet, hvor nem betjening og fleksibilitet er i fokus. Designet i en diskret hvid farve passer dette kombirelæ i de fleste moderne boligindretninger.

LK IHC Wireless FUGA Kombirelæ koster lige nu 823 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 789 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 789 kr (06. april 2026) og 823 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 823 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Wireless Relæ Kombi 1 modul FUGA hvid
823 kr
+ 49 kr fragt
Total: 872 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Wireless FUGA kombi relæ 1 modul, hvid
846 kr
+ 39 kr fragt
Total: 885 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ihc Wirel.Fuga Kombi Afb 6A H
897 kr
+ 64 kr fragt
Total: 961 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Wireless kombirelæ 1 modul i hvid
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Wireless, FUGA rel kombi med trykknapper , 1 modul, hvid Lauritz Knudsen
915 kr
+ 39 kr fragt
Total: 954 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Wireless Fuga kombi relæ, 1 modul, hvid
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC wireless fjernbetjent afbryder med relæ, hvid
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Wireless Fuga Kombi relæ, 1 modul, Hvid
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ihc Wireless Fuga Kombi Afbryder 6A Hvid
1.295 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.1%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter