LK IHC Wireless Fuga Kombi Relæ

LK IHC Wireless Fuga Kombi Relæ er ideelt til områder, hvor man har brug for et trådløst betjeningstryk kombineret med en tænd/sluk udgang. Enheden kan fjernbetjenes og fungerer med IHC Wireless Stand-alone systemet, hvilket gør den velegnet til mange installationstyper.

LK IHC Wireless Fuga Kombi Relæ koster lige nu 788 kr. En stigning på 10,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 711 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 711 kr (06. april 2026) og 788 kr (15. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 788 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Wireless, FUGA rel kombi allround med trykknapper , 1 modul, uden afdkning/tangent Lauritz Knudsen
788 kr
+ 39 kr fragt
Total: 827 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Wireless Fuga kombi relæ, LED, 1 modul, uden afdækning
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Wireless Fuga kombi relæ med LED i 1 modul uden afdækning
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC wireless relæ kombi allround, uden afdækning
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Wireless Fuga kombi relæ LED/CFL uden afdækning
958 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.007 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Wireless Fuga Kombi relæ, LED, 1 modul, Uden afdækning
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.4%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Specielle elektriske kontakter