LK IHC Wireless Fuga Kombi lysdæmper 250W

LK IHC Wireless Fuga Kombi lysdæmper 250W anvendes, hvor der ønskes trådløs lysdæmpning. Den kan let programmeres og kobles sammen med andre LK IHC Wireless komponenter, hvilket gør den velegnet til fleksibel styring af belysning i hjemmet eller på arbejdspladsen. Leveres uden afdækning og passer til installationer, hvor der ønskes diskret og effektiv lysstyring.

LK IHC Wireless Fuga Kombi lysdæmper 250W koster lige nu 1.192 kr. En stigning på 15,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.035 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.035 kr (09. maj 2026) og 1.192 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.192 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Fuga kombi lysdæmper UNI250 uden afdækning
1.192 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.241 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Wireless Fuga kombi lysdæmper, 250W, 1 modul, uden afdækning
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Wireless Fuga kombi lysdæmper 250W 1 modul uden afdækning
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Wireless FUGA lysdæmper kombi 250 W UNI 1 modul, uden afdækning
1.229 kr
+ fri fragt
Total: 1.229 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Wireless, FUGA lysdmper kombi med trykknapper 250W UNI, 1 modul, uden afdkning/tangent Lauritz Knudsen
1.250 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC Wireless fjernbetjent lysdæmper uni 250w
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Wireless Fuga Kombi lysdæmper, 250W, 1 modul, Uden afdækning
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: God Pris