LK IHC Wireless Fuga Batteritryk

LK IHC Wireless Fuga batteritryk er ideelt til trådløs fjernbetjening af lamper og andet elektrisk udstyr. Det kan nemt programmeres til at arbejde sammen med andre LK IHC Wireless komponenter og leveres uden afdækning. Perfekt til moderne hjem med behov for fleksibel lysstyring.

LK IHC Wireless Fuga Batteritryk koster lige nu 540 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 502 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 502 kr (07. april 2026) og 540 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 540 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Wireless FUGA batteritryk 2 slutte 1 modul, uden afdækning
540 kr
+ 39 kr fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Wireless, FUGA batteritryk med 2 tryk , 1 modul, uden afdkning/tangent Lauritz Knudsen
540 kr
+ 39 kr fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Wireless Fuga Batteritryk, 2 slutte, 1 modul, uden afdækning
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fuga Batteritryk 2Sl
597 kr
+ 64 kr fragt
Total: 661 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC wireless batteritryk med 2 slutte, uden afdækning
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Wireless batteritryk 2 slutte uden afdækning
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
FUGA BATTERITRYK 2SL
605 kr
+ 78 kr fragt
Total: 683 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Wireless Fuga Batteritryk, 2 slutte, 1 modul, Uden afdækning
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Fuga batteritryk 2 slutte uden afdækning
662 kr
+ 49 kr fragt
Total: 711 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.5%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter