LK IHC Wireless FUGA Batteritryk

LK IHC Wireless FUGA Batteritryk er ideelt til trådløs fjernbetjening af lamper og elektrisk udstyr. Med seks trykknapper og enkel programmering kan den nemt integreres med andre LK IHC komponenter og give øget fleksibilitet og bekvemmelighed i dit hjem. Fås i hvid og passer perfekt ind i enhver moderne indretning.

LK IHC Wireless FUGA Batteritryk koster lige nu 657 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 615 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 615 kr (07. april 2026) og 657 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 657 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Wireless, FUGA batteritryk med 6 tryk , 1 modul, hvid Lauritz Knudsen
657 kr
+ 39 kr fragt
Total: 696 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Wireless FUGA Batteritryk 6 sl. hvid
657 kr
+ 49 kr fragt
Total: 706 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Wireless FUGA batteritryk 6 slutte 1½ modul, hvid
660 kr
+ 39 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Wireless Fuga Batteritryk, 6 slutte, 1,5 modul, hvid
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ihc Wirel.Fuga Batt.Tryk 6Sl H
709 kr
+ 72 kr fragt
Total: 781 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Wireless batteritryk 6 slutte i hvid
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC wireless batteritryk med 6 slutte, hvid
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Wireless Fuga Batteritryk, 6 slutte, 1½ modul, Hvid
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ihc Wireless Fuga Batteritryk 6Sl H
1.009 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.088 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.6%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter