LK IHC Wireless Fuga Batteritryk 4 Slutte

LK IHC Wireless Fuga Batteritryk med 4 slutte-funktioner tilbyder nem og trådløs kontrol over lamper og elektrisk udstyr. Med enkel programmering kan det integreres med andre IHC Wireless komponenter, hvilket skaber fleksible og praktiske løsninger til hjemmet.

LK IHC Wireless Fuga Batteritryk 4 Slutte koster lige nu 552 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 515 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 515 kr (06. april 2026) og 552 kr (15. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 552 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Wireless FUGA batteritryk 4 slutte 1 modul, uden afdækning
552 kr
+ 39 kr fragt
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Wireless, FUGA batteritryk med 4 tryk , 1 modul, uden afdkning/tangent Lauritz Knudsen
554 kr
+ 39 kr fragt
Total: 593 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Wireless Fuga Batteritryk, 4 slutte, 1 modul, uden afdækning
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC Wireless batteritryk med 4 slutte, 1 modul, uden afdækning
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fuga Batteritryk 4Sl
613 kr
+ 64 kr fragt
Total: 677 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
FUGA BATTERITRYK 4SL
617 kr
+ 78 kr fragt
Total: 695 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Wireless batteritryk 4 slutte uden afdækning
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Wireless Fuga Batteritryk, 4 slutte, 1 modul, Uden afdækning
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Fuga batteritryk 4 slutte uden afdækning
680 kr
+ 49 kr fragt
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.3%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter