LK IHC Wireless FUGA Batteritryk 4 Slut

LK IHC Wireless FUGA batteritryk er ideelt til trådløs styring af lamper og elektrisk udstyr. Med fire trykknapper kan du nemt programmere og kontrollere hjemmeelektronikken. Kompatibel med andre IHC Wireless komponenter, dette tryk er perfekt til en moderne, smart hjemmeløsning.

LK IHC Wireless FUGA Batteritryk 4 Slut koster lige nu 596 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 583 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 583 kr (05. april 2026) og 596 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 596 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Wireless, FUGA batteritryk med 4 tryk , 1 modul, hvid Lauritz Knudsen
596 kr
+ 39 kr fragt
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Wireless FUGA Batteritryk 4 sl. hvid
623 kr
+ 49 kr fragt
Total: 672 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Wireless FUGA batteritryk 4 slutte 1 modul, hvid
625 kr
+ 39 kr fragt
Total: 664 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Wireless batteritryk med 4 slutte, 1 modul. hvid
637 kr
+ 39 kr fragt
Total: 676 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Wireless batteritryk med 4 slutte, 1 modul. hvid
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Ihc Wireless Fuga Batteritryk 4Sl H
675 kr
+ 78 kr fragt
Total: 753 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Wireless batteritryk med 4 slutte, 1 modul. hvid
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ihc Wirel.Fuga Batt.Tryk 4Sl H
694 kr
+ 64 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC Wireless batteritryk med 4 slutte, 1 modul. hvid
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ihc Wireless Fuga Batteritryk 4Sl H
956 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.035 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter