LK IHC Control strømforsyning 72W

5.0 (1 anmeldelse)

LK IHC Control strømforsyning på 72W er en pålidelig løsning til at levere stabil 24V DC til IHC komponenter og andre svagstrømsstyringer. Den er designet til at sikre konstant og effektiv strømforsyning, hvilket gør den ideel til både private og kommercielle installationer.

LK IHC Control strømforsyning 72W koster lige nu 1.620 kr. En stigning på 9,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.480 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.480 kr (07. april 2026) og 1.620 kr (24. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.620 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Control strømforsyning 72 W
1.620 kr
+ fri fragt
Total: 1.620 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Control, Strmforsyning, 24Vdc / 72W Lauritz Knudsen
1.698 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.737 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Control strømforsyning, 72W
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Control® Strømforsyning 72 W
1.743 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.792 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Control strømforsyning, 72W
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ihc Cont. Strømfors. 24Vdc/72W Lauritz Knudsen
1.894 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.958 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Control strømforsyning, 72W
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC Control strømforsyning, 72W
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ihc Strømforsyning 72W/24Dc .
2.333 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.412 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Fotoalbum