LK IHC Control PIR 24 V, FUGA, Hvid

LK IHC Control FUGA PIR 24V er en pålidelig bevægelsessensor til styringssystemer, der anvender en 24V spændingsforsyning. Den er designet til montering i almindelig afbryderhøjde og aktiverer lys eller andre systemer, når bevægelse registreres inden for en 90° dækning. Ideel til automatiseret lysstyring i boliger og kontorer.

LK IHC Control PIR 24 V, FUGA, Hvid koster lige nu 644 kr. En stigning på 3,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 620 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 620 kr (30. marts 2026) og 644 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 644 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Control FUGA PIR 24V 90° 1 modul, hvid
644 kr
+ 39 kr fragt
Total: 683 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Control PIR 24 V, 90°, FUGA, 1 modul, hvid
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Control PIR 24 V i hvid
689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Control, FUGA PIR 24V bevgelsessensor med 90 dkningsvinkel, 24Vdc, 1 modul, hvid Lauritz Knudsen
696 kr
+ 39 kr fragt
Total: 735 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Control® LK FUGA PIR 24 V hvid
730 kr
+ 49 kr fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC Control pir 24V 90°, hvid
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Control PIR 24 V, 90°, FUGA, 1M, Hvid
889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Fuga Pir 24V Hvid
895 kr
+ 79 kr fragt
Total: 974 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: God Pris