LK IHC Control Output Modul 230V

LK IHC Control Output Modul 230V er ideelt til styring af op til otte 230 V AC belastninger. Enheden fungerer problemfrit med IHC systemet og er opdelt i to grupper af fire relæer. Den er designet til nem installation med et strømforsyningsområde på 20-28 V DC, og kræver minimal energiforbrug.

LK IHC Control Output Modul 230V koster lige nu 1.333 kr. En stigning på 7,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.240 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.240 kr (16. april 2026) og 1.333 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.333 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Control output 230 V med 8 udgange
1.333 kr
+ fri fragt
Total: 1.333 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Control, Output modul 230 med 2 x 4 rel udgange til 230Vac Lauritz Knudsen
1.382 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.421 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Output 230 V med 8 udgange
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Output 230 V med 8 udgange
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Control® Output 230 V a.c.10 A med 8 udgange
1.452 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.501 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC Control output modul, 230V
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Output 230 V med 8 udgange
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Output Modul 230V 8Ud 120B1020
1.944 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.023 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.5%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Specielle elektriske kontakter