LK IHC Control Output 24 V med 8 udgange

LK IHC Control Output 24 V med 8 udgange er et modul fra Lauritz Knudsen, der anvendes til styring af op til otte separate 12-48 V DC belastninger. Det er velegnet til kobling af eksempelvis varmesækningselementer, lysdioder, kontrollamper og styresystemer. Modulet har et egetforbrug på 10 mA ved 24 V DC og understøtter strømforsyning mellem 20 og 28 V DC. Egeneffekten er maks. 0,25 W plus maks. 1 W pr. udgang.

LK IHC Control Output 24 V med 8 udgange koster lige nu 809 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 768 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 768 kr (09. maj 2026) og 819 kr (29. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 809 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Control Output 24 V med 8 udgange
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Control Output 24 V med 8 udgange
859 kr
+ 39 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC Control output modul, 24V
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Control output 24 V DC med 8 udgange
889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Control® Output 24 V d.c. med 8 udgange
908 kr
+ 49 kr fragt
Total: 957 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Control, Output modul 24 med 8 transistor udgange til 12-48Vdc Lauritz Knudsen
928 kr
+ 39 kr fragt
Total: 967 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Hjem og have