LK IHC Control Input 24V

LK IHC Control Input 24V modulet er designet til effektiv opsamling af signaler fra svagstrømskontakter som betjeningstryk og termostater. Dette modul er ideelt for intelligente bygningsinstallationer og sikrer, at alle kontakter er korrekt isolerede for at opretholde et sikkert svagstrømssystem.

LK IHC Control Input 24V koster lige nu 661 kr. En stigning på 9,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 602 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 602 kr (08. april 2026) og 661 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 661 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Control input 24 V med 16 indgange
661 kr
+ 39 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Control, Input modul 24/24 med 16 indgange til 24Vdc/24mA signaler Lauritz Knudsen
661 kr
+ 39 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Control Input 24 V/24 mA med 16 indgange
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Control input 24 V DC / 24 mA med 16 indgange
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC CONT. INPUT 16X24VDC, 24MA
727 kr
+ 49 kr fragt
Total: 776 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ihc Cont. Input 16X24Vdc, 24Ma
733 kr
+ 72 kr fragt
Total: 805 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC Control input 24V & 230V, 24V DC
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Input Modul 24V 16Ind 120B1010
981 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.060 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Control Input 24 V/24 mA med 16 indgange
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.2%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Komponenter til automatiseringskontrol