LK IHC Control Input 24 V/3 mA med 16 indgange

LK IHC Control Input 24 V/3 mA modulet er ideelt til opsamling af signaler fra svagstrømskontakter. Det håndterer lav gennemgangsmodstand og er kompatibelt med enheder som PIR-alarm, termostater og magnetkontakter. Perfekt til langvarige sluttefunktioner, det giver pålidelig signalstyring i dine elektriske installationer.

LK IHC Control Input 24 V/3 mA med 16 indgange koster lige nu 632 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 609 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 609 kr (16. april 2026) og 632 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 632 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK IHC Control Input 24 V/3 mA med 16 indgange
632 kr
+ 39 kr fragt
Total: 671 kr
På lager
Leveringstid: 11-13 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK IHC Control input 24 V DC med 16 indgange
642 kr
+ 39 kr fragt
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK IHC Control Input 24 V/3 mA med 16 indgange
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 11-13 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IHC Control, Input modul 24/3 med 16 indgange til 24Vdc/3mA signaler Lauritz Knudsen
693 kr
+ 39 kr fragt
Total: 732 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK IHC Control input 24V 3 modul
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 11-13 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ihc Cont. Input 16X24Vdc, 3Ma
707 kr
+ 72 kr fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
IHC Control® Input 24 V d.c. / 3 mA med 16 indgang
711 kr
+ 49 kr fragt
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK IHC Control Input 24 V/3 mA med 16 indgange
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 11-13 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ihc Input 24/3 Lk
960 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.8%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Komponenter til automatiseringskontrol