LK Gruppetavle UG150-24

5.0 (1 anmeldelse)

LK Gruppetavle UG150-24 er designet til udvendig montering på væg og egner sig til større installationer. Tavlen er totalisoleret og udført i selvslukkelig plast, hvilket sikrer både sikkerhed og holdbarhed. De skrå flader gør det nemt at mærke komponenternes formål, og selvklæbende numre og symboler medfølger.

LK Gruppetavle UG150-24 koster lige nu 405 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 395 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 395 kr (07. april 2026) og 405 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 405 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Gruppetavle UG150-24 hvid
405 kr
+ 39 kr fragt
Total: 444 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK Udvendig gruppetavle UG150-24 hvid
420 kr
+ 39 kr fragt
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK udvendig gruppetavle UG150-24 i hvid
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Gruppetavle UG150-24, Hvid
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK gruppetavle UG24, hvid
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GRUPPETAVLE UG150-24 HVID
464 kr
+ 78 kr fragt
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Gruppetavle Ug150-24 Hvid
469 kr
+ 64 kr fragt
Total: 533 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Gruppetavle UG150-24, Hvid
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Gruppetavle UG 24 hvid
578 kr
+ 49 kr fragt
Total: 627 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Gruppe- og målertavle udvendig gruppetavle UG150-24, AAK169E3324
634 kr
+ 79 kr fragt
Total: 713 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.5%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Hjem og have