LK Gruppetavle UG150-24

5.0 (1 anmeldelse)

LK Gruppetavle UG150-24 er designet til udvendig montering på vægge. Den er totalisoleret og udført i selvslukkelig plast for sikker brug. Gruppetavlen har skrå flader under komponentåbningerne, der er ideelle til mærkning med selvklæbende numre og symboler. Perfekt til større installationer.

LK Gruppetavle UG150-24 koster lige nu 418 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 397 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 397 kr (16. april 2026) og 418 kr (15. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 418 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Gruppetavle UG150-24, Lysegrå
418 kr
+ 39 kr fragt
Total: 457 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK Udvendig gruppetavle UG150-24 lysegrå
418 kr
+ 39 kr fragt
Total: 457 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Gruppetavle UG150-24 lysegr
418 kr
+ 39 kr fragt
Total: 457 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK udvendig gruppetavle UG150-24 i lysegrå
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GRUPPETAVLE UG150-24 GRÅ
454 kr
+ 78 kr fragt
Total: 532 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK gruppetavle UG24, lysegrå
469 kr
+ 39 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Gruppetavle Ug150-24 Lgrå
489 kr
+ 64 kr fragt
Total: 553 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Gruppetavle UG150-24, Lysegrå
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Gruppetavle UG 24 lysegrå
578 kr
+ 49 kr fragt
Total: 627 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Gruppetavle Ug150-24 Grå
640 kr
+ 79 kr fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.0%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Hjem og have