LK Gruppetavle UG150-12 Hvid

5.0 (1 anmeldelse)

LK Gruppetavle UG150-12 er ideel til udvendig vægmontering. Den er lavet af selvslukkende plast og er totalisoleret i henhold til EN 60439-3. Tavlen har to rækker med plads til i alt 12 moduler, hvilket gør den fleksibel og praktisk til diverse installationer.

LK Gruppetavle UG150-12 Hvid koster lige nu 269 kr. En stigning på 5,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 255 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 255 kr (16. april 2026) og 269 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 269 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Gruppetavle UG150-12, Hvid
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK Udvendig gruppetavle UG150-12 hvid
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Gruppetavle UG150-12 hvid
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK udvendig gruppetavle UG150-12 i hvid
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK gruppetavle UG12, hvid
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GRUPPETAVLE UG150-12 HVID
296 kr
+ 78 kr fragt
Total: 374 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Gruppetavle UG 12 hvid
305 kr
+ 49 kr fragt
Total: 354 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Gruppetavle UG150-12, Hvid
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Gruppetavle Ug150-12 Hvid
326 kr
+ 64 kr fragt
Total: 390 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Gruppe- og målertavle udvendig gruppetavle UG150-12, Hvid, AAK169E3312
393 kr
+ 79 kr fragt
Total: 472 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.5%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Hjem og have