LK Fuga Wiser Stikkontakt 1,5M Hvid

LK Fuga Wiser stikkontakt er designet til at skabe trådløse strømudtag, der nemt styres via Wiser Gateway eller app. Denne stikkontakt passer til eksisterende FUGA installationer og tilbyder smart home integration med muligheden for både lokal og fjernstyring.

LK Fuga Wiser Stikkontakt 1,5M Hvid koster lige nu 894 kr. En stigning på 6,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 840 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 840 kr (30. marts 2026) og 894 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 894 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA Wiser trådløs stikkontakt, 1,5 modul, hvid
894 kr
+ 39 kr fragt
Total: 933 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA Wiser stikkontakt med tnd/sluk, 1,5 modul, hvid Schneider Electric
894 kr
+ 39 kr fragt
Total: 933 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga Wiser stikkontakt, 1,5 modul, hvid
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga Wiser stikkontakt, 1,5 modul, hvid
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga Wiser stikkontakt 1½ modul i hvid
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LK Fuga Wiser stikkontakt med afdækning og jord, 1½ modul, hvid
1.034 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.083 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga Wiser stikkontakt m/jord, 1,5 modul, hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga Wiser stikkontakt m/jord, 1,5 modul, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
LK FUGA WISER Trådløs stikkontakt, Hvid, 545D6115
1.329 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.408 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Elektriske timere og sensorer