LK Fuga Wiser lysdæmper

Bedste pris
Stabil pris
709kr
1.077 krSPAR 34%
hos LavprisEl
På lagerLaveste

LK Fuga Wiser lysdæmper gør din belysning smart og fleksibel. Den kan styre lysstyrken direkte fra kontaktpunktet eller via en app. Ideel til integration i det moderne smarthome.

LK Fuga Wiser lysdæmper koster lige nu 709 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 709 kr (01. marts 2026) og 709 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 709 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga Wiser lysdæmper, uden afdæmper
709 kr
+ 35 kr fragt
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga Wiser lysdæmper, uden afdæmper
709 kr
+ 35 kr fragt
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA Wiser trådløs lysdæmper, 1 modul, uden afdækning
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga Wiser lysdæmper, uden afdækning
799 kr
+ 35 kr fragt
Total: 834 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga Wiser lysdæmper, 1M, uden afdækning
809 kr
+ 35 kr fragt
Total: 844 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga Wiser lysdæmper i uden afdækning
819 kr
+ 35 kr fragt
Total: 854 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
FUGA WISER LYSDÆM. 1M U AFDÆK
889 kr
+ 49 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK Wiser, Lysdmper med 4 tryk , 1 modul, uden afdkning Lauritz Knudsen
1.077 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.116 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter