LK Fuga Wiser Dobbelt Relæ

LK Fuga Wiser Dobbelt Relæ er det ideelle valg til smart hjemmestyring. Dette trådløse relæ giver mulighed for at styre to relæudgange via fire trykknapper og Wiser appen. Du kan integrere det i eksisterende stikkontakter for nem app-baseret kontrol af belysning.

LK Fuga Wiser Dobbelt Relæ koster lige nu 704 kr. En stigning på 19,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 589 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 589 kr (23. april 2026) og 704 kr (08. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 704 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga Wiser dobbelt relæ, hvid
704 kr
+ 39 kr fragt
Total: 743 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK Wiser, dobbel rel med 4 tryk , 1 modul, hvid Lauritz Knudsen
704 kr
+ 39 kr fragt
Total: 743 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga Wiser dobbelt relæ, 1M, hvid
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga Wiser dobbelt relæ, hvid
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga Wiser dobbelt relæ i hvid
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga Wiser dobbelt relæ, hvid
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA® Wiser trådløs dobbelt relæ
751 kr
+ 39 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
FUGA WISER DOBBELT RELÆ 1M HVID
862 kr
+ 49 kr fragt
Total: 911 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Fuga Wiser Dobbelt Relæ 1M Hvid
1.011 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.090 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter