LK Fuga Wiser Dobbelt Relæ

Bedste pris
Faldet 5.2%
596kr
906 krSPAR 34%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Oplev fleksibiliteten med LK Fuga Wiser trådløst dobbelt relæ. Dette smarte system giver dig mulighed for at kontrollere belysningen via fire trykknapper eller Wiser-appen. Med to relæudgange er det let at integrere i dine eksisterende kontakter, og det er nemt at betjene både lokalt og via app. Perfekt til modernisering af dit hjem med intelligent styring.

LK Fuga Wiser Dobbelt Relæ koster lige nu 596 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 642 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 596 kr (25. juli 2026) og 642 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 596 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA® Wiser trådløs dobbelt relæ
596 kr
+ 39 kr fragt
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga Wiser dobbelt relæ, uden afdækning
642 kr
+ 35 kr fragt
Total: 677 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga Wiser dobbelt relæ, uden afdækning
669 kr
+ 35 kr fragt
Total: 704 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga Wiser dobbelt relæ, uden afdækning
689 kr
+ 35 kr fragt
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK Wiser, dobbel rel med 4 tryk , 1 modul, uden afdkning Lauritz Knudsen
745 kr
+ 39 kr fragt
Total: 784 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga Wiser dobbelt relæ, 1M, uden afdækning
755 kr
+ 35 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga Wiser dobbelt relæ uden afdækning
759 kr
+ 35 kr fragt
Total: 794 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
FUGA WISER DOBBELT RELÆ 1M U AFDÆK
855 kr
+ 49 kr fragt
Total: 904 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
VVSfittings.dk favicon
VVSfittings.dk
Fuga Wiser Dobbelt Relæ 1M Uden Afdækning
906 kr
+ 64 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.2%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Specielle elektriske kontakter