LK Fuga Wiser Bevægelsessensor med Relæ

LK Fuga Wiser bevægelsessensor med relæ er designet til automatisk styring af indendørs belysning. Den monteres i normal afbryderhøjde og tænder lyset, når bevægelse registreres. Ideel til moderne hjem, hvor komfort og energibesparelse er i fokus.

LK Fuga Wiser Bevægelsessensor med Relæ koster lige nu 655 kr. En stigning på 7,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 612 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 612 kr (14. april 2026) og 655 kr (20. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 655 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA Wiser PIR trådløs bevægelsessensor med relæ, 1 modul, hvid
655 kr
+ 39 kr fragt
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA Wiser bevgelsessensor rel, 1 modul, hvid Lauritz Knudsen
655 kr
+ 39 kr fragt
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Wiser Fuga PIR bevægelsessensor med relæ, hvid
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Wiser Fuga PIR bevægelsessensor med relæ, hvid
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga Wiser sensor med relæ i hvid
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga Wiser bevægelsessensor med relæ, hvid
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga Wiser trådløs bevægelsessensor med relæ, hvid
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Bevægelsessensorer