LK Fuga Wiser Bevægelsessensor

Oplev praktisk lysstyring med LK Fuga Wiser bevægelsessensor. Denne trådløse sensor tænder automatisk lyset, når bevægelse registreres, hvilket sikrer komfort og energieffektivitet. Designet til montering i standard afbryderhøjde, passer den perfekt ind i din boligindretning.

LK Fuga Wiser Bevægelsessensor koster lige nu 692 kr. En stigning på 9,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 631 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 631 kr (01. maj 2026) og 692 kr (25. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 692 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA Wiser bevgelsessensor med lysdmper, 1 modul, hvid Lauritz Knudsen
692 kr
+ 39 kr fragt
Total: 731 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Wiser Fuga PIR bevægelsessensor med lysdæmper, hvid
692 kr
+ 70 kr fragt
Total: 762 kr
På lager
Leveringstid: 25-30 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Wiser Fuga PIR bevægelsessensor med lysdæmper, hvid
719 kr
+ 70 kr fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 25-30 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga Wiser bevægelsessensor med lysdæmper, hvid
759 kr
+ 70 kr fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 25-30 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA Wiser trådløs bevægelsessensor, lysdæmper, med neutral leder, 1 modul, hvid
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga Wiser trådløs bevægelsessensor med lysdæmper, hvid
1.099 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.169 kr
På lager
Leveringstid: 25-30 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga Wiser sensor med lysdæmper i hvid
1.099 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.169 kr
På lager
Leveringstid: 25-30 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter