LK Fuga Touch IR 350 UNI

LK Fuga Touch IR 350 UNI er en lysdæmper, der bruges til dæmpning af 230V AC glødelamper eller lavvolthalogenlamper, som forsynes via enten en elektronisk transformer eller en jernkernetransformer. Bemærk, at lysdæmperen leveres uden ramme, så husk at bestille LK ramme separat. Velegnet til installation, hvor der ønskes fleksibel lysstyring.

LK Fuga Touch IR 350 UNI koster lige nu 677 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 664 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 664 kr (09. maj 2026) og 677 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 677 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA lysdæmper Touch IR 350 UNI med korrespondance 1 modul, koksgrå
677 kr
+ 39 kr fragt
Total: 716 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA Lysdmper TOUCH IR 350 UNI med korrespondance, 1 modul, koksgr
682 kr
+ 39 kr fragt
Total: 721 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga lysdæmper Touch IR 350 UNI med korrespondance, 1 modul, koksgrå
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga lysdæmper Touch IR 350 UNI med korrespondance, 1 modul, koksgrå
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga Lysdæmper Touch IR 350 UNI med korrespondance, 1M, Koksgrå
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK UNI350 touch lysdæmper, koksgrå
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Fuga touch lysdæmper UNI IR 350 koksgrå
772 kr
+ 49 kr fragt
Total: 821 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Kunst og underholdning