LK Fuga Touch IR 350 UNI

LK Fuga Touch IR 350 UNI er en alsidig lysdæmper designet til 230 V AC glødelamper og lavvolt halogenlamper. Den kan betjenes via touch eller fjernbetjening, hvilket gør den ideel til moderne hjem. Dens elegante design passer perfekt ind i ethvert rum.

LK Fuga Touch IR 350 UNI koster lige nu 574 kr. En stigning på 12,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 510 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 510 kr (25. april 2026) og 574 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 574 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA lysdæmper Touch IR 350 UNI med korrespondance 1 modul, hvid
574 kr
+ 39 kr fragt
Total: 613 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga lysdæmper Touch IR 350 UNI med korrespondance, 1 modul, hvid
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA Lysdmper TOUCH IR 350 UNI med korrespondance, 1 modul, hvid
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga lysdæmper Touch IR 350 UNI med korrespondance, 1 modul, hvid
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga lysdæmper Touch IR 350 UNI i hvid
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK UNI350 touch lysdæmper, hvid
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga Lysdæmper Touch IR 350 UNI med korrespondance, 1M, Hvid
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fuga Touch 350Uni Din Ir Hv
721 kr
+ 64 kr fragt
Total: 785 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Fuga lysdæmper IR 350 UNI hvid
729 kr
+ 49 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Fuga Lysdæmper Touch 350Uni Din Ir Hvid
865 kr
+ 79 kr fragt
Total: 944 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter