LK Fuga Timer Stikkontakt

Denne LK Fuga timerstikkontakt er ideel til at styre elektronik effektivt med tidsindstillinger fra 5 til 655 minutter. Designet i klassisk hvid, passer den harmonisk ind i moderne hjem. Den er velegnet til planforsænket montage og let at installere med de medfølgende klostykker.

LK Fuga Timer Stikkontakt koster lige nu 751 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 701 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 701 kr (23. april 2026) og 751 kr (15. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 751 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA Timer stikkontakt 2-pol med jord 10A 1½ modul, hvid
751 kr
+ 39 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA, Stikkontakt med jord og timer , 1 modul, hvid Lauritz Knudsen
753 kr
+ 39 kr fragt
Total: 792 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga stikkontakt med timer, hvid
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
LK Fuga stikkontakt med timer, hvid
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga stikkontakt med jord med timer 10A, 1,5 modul, hvid
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga stikkontakt med timer, hvid
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga stikkontakt med timer, hvid
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga stikkontakt med timer, hvid
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Fuga stikkontakt m. jord og timer 1½m modul 10A hvid
929 kr
+ 49 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Fuga Timerstikkontakt 1,5M 2P M/J Hvid
1.004 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.083 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Stikdåser