LK Fuga Termostat med natsænkning og gulvføler

LK Fuga Termostat med natsænkning og gulvføler er designet til direkte regulering af el-gulvvarme. Den leveres i koksgrå og har en gulvføler med 4 meter kabel. Termostaten er beregnet til planforsænket montage med FUGA 1,5 modul ramme og passer til indmurings- og indstøbningsdåser samt dåser til isætning forfra. Giver præcis temperaturkontrol fra 0 til 30 °C.

LK Fuga Termostat med natsænkning og gulvføler koster lige nu 749 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 725 kr. Vores prishistorik bygger på 65 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 725 kr (01. juni 2026) og 799 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 749 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga Termostat med natsænkning og gulvføler, 1,5 modul, koksgrå
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga termostat med natsænkning og gulvføler med 4 m. kabel i koksgrå
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga elgulvvarme termostat, koksgrå
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LK fuga indsats termostat koksgrå
841 kr
+ 49 kr fragt
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga Termostat med natsænkning og gulvføler, 1,5M, Koksgrå
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: God Pris