LK Fuga Termostat

LK Fuga termostat er ideel til regulering af gulvvarme med præcis kontrol. Den inkluderer en natsænkning og en gulvføler med 4 meter kabel, og er designet til planforsænket montage. Termostaten passer perfekt i FUGA 1½ modul ramme, hvilket gør den nem at installere og betjene.

LK Fuga Termostat koster lige nu 707 kr. En stigning på 8,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 652 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 652 kr (30. maj 2026) og 708 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 707 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA termostat med natsænkning og gulvføler med 4 meter kabel 1½ modul, hvid
707 kr
+ 39 kr fragt
Total: 746 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga Termostat med natsænkning og gulvføler, 1,5 modul, hvid
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA Gulvvarmetermostat med natsnkning og gulvfler, 230Vac / 50Hz, 1 modul, hvid
740 kr
+ 39 kr fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga termostat med natsænkning og gulvføler med 4 m. kabel i hvid
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga elgulvvarme termostat, hvid
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LK Fuga gulvtermostat m. gulvføler hvid
800 kr
+ 49 kr fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga Termostat med natsænkning og gulvføler, 1,5M, Hvid
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Termostater