LK Fuga Signallampe LED 24V Grøn

LK Fuga Signallampe LED 24V grøn er beregnet til planforsænket montage i dåser til indmuring, indstøbning, blankmur og lette skillevægge samt på underlag. Lampen kan bruges som indikations- eller kontrollampe og har både konstant lys og blink-funktion. Monteres i ramme og fastgøres i dåser eller underlag med afbryderskruer. Velegnet til forskellige installationsmiljøer.

LK Fuga Signallampe LED 24V Grøn koster lige nu 539 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 526 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 526 kr (01. juni 2026) og 539 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 539 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga signallampe LED 24 V, konstant/blink, 1 modul, grøn
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga signallampe LED 24 V, konstant/blink i grøn
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga LED signallampe 24V, grøn
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA signallampe LED 24V konstant/blink 1 modul, grøn
606 kr
+ 39 kr fragt
Total: 645 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga Signallampe LED 24 V, konstant/blink, 1M, Grøn
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: God Pris