LK Fuga Signallampe LED 12 V Rød

LK Fuga Signallampe LED 12 V i rød er designet til let montering i dåser for indmuring, indstøbning eller på underlag. Velegnet som både indikations- og kontrollampe, tilbyder den både konstant lys og blinkfunktion, hvilket gør den ideel til forskellige installationsbehov.

LK Fuga Signallampe LED 12 V Rød koster lige nu 519 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 504 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 504 kr (16. april 2026) og 519 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 519 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga signallampe LED 12 V, konstant/blink, 1 modul, rød
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA signallampe LED 12V konstant/blink 1 modul, rød
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga signallampe LED 12 V, konstant/blink i rød
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga signallampe LED 12 V, konstant/blink, 1 modul, rød
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fuga Indsats 1M Led Lp 12V Rød
574 kr
+ 64 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga Signallampe LED 12 V, konstant/blink, 1M, Rød
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Elpærer