LK Fuga Pure designramme 2M sort/hvid

LK Fuga Pure designramme 2M sort/hvid er en moderne og stilren ramme, der passer til LK Fuga Air indbygningsdåser. Denne pakke indeholder 10 rammer, som er nemme at montere og kan skabe kontrast i hjemmets indretning. Designet gør dem velegnede til både nye installationer og opgraderinger af eksisterende el-installationer.

LK Fuga Pure designramme 2M sort/hvid koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.360 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.360 kr (09. maj 2026) og 1.399 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
10 stk LK Fuga Pure designramme med 2 moduler i sort og hvid
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
10 stk LK Fuga Pure Design ramme 2M, sort/hvid
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
10 stk LK Fuga Pure designramme 2 modul, sort/hvid
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: God Pris