LK Fuga Pure 1x2M glasramme sort/hvid

LK Fuga Pure 1x2M glasramme i sort og hvid er en elegant designramme, der passer til både SOFT-, CHOICE- og PURE-serierne. Den kan monteres på AIR indmuring, indstøbning og forfra dåser samt gamle FUGA indmuring og indstøbningsdåser og SLIM forfra dåse. Rammen er nem og hurtig at montere og giver et moderne udtryk til hjemmets installationer. Leveres i pakke med 10 stk.

LK Fuga Pure 1x2M glasramme sort/hvid koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 5,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.330 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.330 kr (09. maj 2026) og 1.399 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
10 stk LK Fuga glas ramme Pure 66, 1x2M, sort/hvid
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
10 stk LK Fuga Pure Design ramme 1x2 modul, sort/hvid
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
10 stk LK Fuga Pure designramme med 1x2 modul i sort og hvid
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
10 stk LK Fuga Pure designramme med 1x2 modul i sort og hvid
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Hjem og have