LK FUGA PIR sensor 24V 1 modul hvid

LK FUGA PIR sensor 24V 1 modul hvid bruges sammen med LK PIR-Kontrolenheden (kun VVS-nr. 1024000797 eller 120C1031). Sensoren registrerer, om der er personer til stede i rummet, og måler desuden dagslysets niveau. Dette gør det muligt at styre lyset, så det kun er tændt, når der er behov for det. Velegnet til lysstyring i forskellige rum, hvor energieffektivitet og komfort ønskes.

LK FUGA PIR sensor 24V 1 modul hvid koster lige nu 806 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 775 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 775 kr (09. maj 2026) og 806 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 806 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK FUGA PIR sensor 24V, 1 modul, hvid
806 kr
+ 39 kr fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK FUGA PIR system 24 V i hvid
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga PIR sensor 24V, 1M, Hvid
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga PIR sensor 24V, 1 modul, hvid
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA indsats PIR system 24 V, hvid
911 kr
+ 39 kr fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA PIR 24V system bevgelsessensor med 180 dkningsvinkel, 24Vdc, 1 modul, hvid
957 kr
+ 39 kr fragt
Total: 996 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: God Pris