LK Fuga PIR Sensor 180° Koksgrå

LK Fuga PIR Sensor 180° er en passiv infrarød sensor i koksgrå, designet til indendørs lysstyring. Den kan anvendes i skoler, kontorer og gangarealer. Sensoren kan indstilles med timer, manuelle indstillinger eller i slavefunktion, som tillader sammenkobling med flere enheder for større dækning.

LK Fuga PIR Sensor 180° Koksgrå koster lige nu 959 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 939 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 939 kr (25. marts 2026) og 959 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 959 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga PIR sensor 180°, 230V, 10A, 1 modul, koksgrå
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga PIR sensor 180°, 230V, 10A, 1 modul, koksgrå
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA indsats PIR 180° 230V 10A, koksgrå
1.080 kr
+ fri fragt
Total: 1.080 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga pir sensor 180° 10A , koksgrå
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LK Fuga indsats pir 180gr 230V 10A koksgrå
1.169 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.218 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga PIR sensor 180°, 230V, 10A, 1M, Koksgrå
1.195 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.234 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga PIR sensor 180° 230V 10A i Koksgrå
1.205 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA PIR 230V 10A bevgelsessensor med 180 dkningsvinkel, 230Vac / 50Hz, 1 modul, koksgr
1.249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.288 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Bevægelsessensorer