LK Fuga PIR sensor 180°

LK Fuga PIR sensor 180° er en passiv infrarød sensor designet til indendørs lysstyring. Den kan installeres i forskellige miljøer såsom skoler og kontorer og kan konfigureres til timer, manuel eller slavefunktion. Sensoren tåler op til 1200W lysstofrør.

LK Fuga PIR sensor 180° koster lige nu 955 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 932 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 932 kr (10. april 2026) og 955 kr (09. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 955 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga PIR sensor 180°, 230V, 10A, 1 modul, lysegrå
955 kr
+ 39 kr fragt
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga PIR sensor 180°, 230V, 10A, 1M, Lysegrå
1.069 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.108 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA indsats PIR 180° 230V 10A, lysegrå
1.078 kr
+ fri fragt
Total: 1.078 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga pir sensor 180° 10A , lysegrå
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga PIR sensor 180°, 230V, 10A, 1 modul, lysegrå
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga PIR sensor 180° 230V 10A i Lysegrå
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LK Fuga indsats pir 180gr 230V 10A lysegrå
1.143 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.192 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA PIR 230V 10A bevgelsessensor med 180 dkningsvinkel, 230Vac / 50Hz, 1 modul, lysegr
1.200 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Fuga Pir 180 230V 10A Lg
1.321 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.400 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Bevægelsessensorer