LK Fuga PIR Sensor 180°

LK Fuga PIR Sensor 180° er en passiv infrarød sensor designet til at optimere dit energiforbrug. Den fungerer indendørs med mulighed for timer, manuel eller slavefunktion. Ideel til styring af lys i gangarealer og andre rum, hvor automatisk belysning er praktisk.

LK Fuga PIR Sensor 180° koster lige nu 966 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 915 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 915 kr (26. april 2026) og 971 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 966 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga PIR sensor 180°, 230V, 10A, 1 modul, hvid
966 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.005 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA indsats PIR 180° 230V 10A, hvid
997 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.036 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga PIR sensor 180°, 230V, 10A, 1 modul, hvid
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga PIR sensor 180° 230V 10A i Hvid
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA PIR 230V 10A bevgelsessensor med 180 dkningsvinkel, 230Vac / 50Hz, 1 modul, hvid
1.019 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.058 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fuga Pir 180 230V 10A, H
1.074 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.113 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga pir sensor 180° 10A , hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LK Fuga PIR sensor 180° 230V 10A hvid
1.143 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.192 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga PIR sensor 180°, 230V, 10A, 1M, Hvid
1.255 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.294 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Fuga Pir 180 230V 10A Hvid
1.348 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.427 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Bevægelsessensorer