LK Fuga PIR sensor 180° 230V 250R lysegrå

Bedste pris
Stabil pris
719kr
910 krSPAR 21%
hos LavprisEl
På lagerLaveste

LK Fuga PIR sensor 180° 230V 250R i lysegrå er en passiv infrarød bevægelsessensor til indendørs brug. Den registrerer bevægelse inden for en vinkel på 180 grader og anvendes til styring af lys i rum som bryggers, toilet, køkken, viktualierum og på trapper. Sensoren kan indstilles til enten timer eller manuel funktion, og flere sensorer kan parallelt kobles for større dækning.

LK Fuga PIR sensor 180° 230V 250R lysegrå koster lige nu 719 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 719 kr (09. maj 2026) og 719 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 719 kr hos LavprisEl.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga PIR sensor 180°, 230V 250R, 1 modul, lysegrå
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga PIR 180° 230 V 250R i lysegrå
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga PIR sensor 180°, 230V, 250R, 1 modul, lysegrå
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LK Fuga pir 180gr 230V 250R lysegrå
822 kr
+ 49 kr fragt
Total: 871 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA indsats PIR 180° 230V 250R, lysegrå
880 kr
+ 39 kr fragt
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga PIR sensor 180°, 230V 250R, 1M, Lysegrå
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA PIR 230V 250R bevgelsessensor med 180 dkningsvinkel, 230Vac / 50Hz, 1 modul, lysegr
910 kr
+ 39 kr fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: God Pris