LK Fuga PIR 180° 230V 250R, Hvid

LK Fuga PIR 180° sensor er ideel til automatisk lysstyring indendørs. Med en dækkeevne på op til 162 m² er den perfekt til bryggers, toiletter og køkkener. Sensoren kan indstilles til både manuel eller timer-betjening, hvilket bidrager til energibesparelser i hjemmet.

LK Fuga PIR 180° 230V 250R, Hvid koster lige nu 749 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 720 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 720 kr (10. april 2026) og 749 kr (15. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 749 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA indsats PIR 180° 230V 250R, hvid
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA PIR 230V 250R bevgelsessensor med 180 dkningsvinkel, 230Vac / 50Hz, 1 modul, hvid
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga PIR sensor 180°, 230V 250R, 1 modul, hvid
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga PIR sensor 180°, 230V 250R, 1 modul, hvid
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga PIR 180° 230 V 250R i hvid
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fuga Pir 180 230V 250R, H
846 kr
+ 64 kr fragt
Total: 910 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga pir sensor 180°
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga PIR sensor 180°, 230V 250R, 1M, Hvid
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LK Fuga PIR sensor 180° 230V 250R hvid
879 kr
+ 49 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Fuga Pir 180 230V 250R Hvid
1.043 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.122 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.0%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter