LK FUGA PIR 10A uden afdækning

LK FUGA PIR bevægelsessensor er designet til automatisk styring af indendørs belysning. Enheden tænder lyset, når bevægelse registreres i sensoren. Beregnet til montering i normal afbryderhøjde, sikrer den bekvemmelighed og energieffektivitet i dit hjem.

LK FUGA PIR 10A uden afdækning koster lige nu 606 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 582 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 582 kr (16. april 2026) og 606 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 606 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA PIR 90 uden afdækning
606 kr
+ 39 kr fragt
Total: 645 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA PIR 10A bevgelsessensor med 90 dkningsvinkel, 230Vac / 50Hz, 1 modul, uden afdkning/tangent
606 kr
+ 39 kr fragt
Total: 645 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga PIR sensor, 10A, 1 modul, uden afdækning
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga PIR sensor, 10A, 1 modul, uden afdækning
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga PIR 10A uden afdækning
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga PIR sensor med afbryder, uden afdækning
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga PIR sensor med afbryder, uden afdækning
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fuga Indsats Pir 10A 1M Uden Afdækning
716 kr
+ 64 kr fragt
Total: 780 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Fuga indsats PIR 10A 1 modul Uden afdækning
770 kr
+ 49 kr fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Lk Fuga Pir 10A 1 Modul Uden Afdækning
850 kr
+ 79 kr fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter