LK Fuga PIR 10A

LK Fuga PIR-sensor er en effektiv løsning til automatisk styring af indendørs belysning. Den registrerer bevægelse og tænder lyset automatisk, hvilket øger komforten i hjemmet. Monteres nemt i standard afbryderhøjde og passer perfekt til moderne el-installationer.

LK Fuga PIR 10A koster lige nu 635 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 590 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 590 kr (01. maj 2026) og 635 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 635 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA indsats PIR 10 A, hvid
635 kr
+ 39 kr fragt
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA PIR 10A bevgelsessensor med 90 dkningsvinkel, 230Vac / 50Hz, 1 modul, hvid
635 kr
+ 39 kr fragt
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga PIR sensor med afbryder, hvid
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga PIR sensor med afbryder, hvid
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga PIR sensor, 10A, 1 modul, hvid
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga PIR sensor med afbryder, hvid
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
FUGA PIR 10A HV
703 kr
+ 49 kr fragt
Total: 752 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga PIR sensor med afbryder, hvid
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Fuga Pir 10A Hvid
913 kr
+ 79 kr fragt
Total: 992 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.1%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter