LK Fuga MEK-D 300CR

4.2 (4 anmeldelser)

LK Fuga MEK-D 300CR er en effektiv drejelysdæmper til 230 V AC glødelamper eller lavvolt halogenlamper med elektronisk transformer. Den kan kun bruges til 1-pol tænding og beskytter sig mod overbelastning ved automatisk at lukke ned, hvis den bliver for varm. Det kompakte design passer perfekt ind i enhver indretning.

LK Fuga MEK-D 300CR koster lige nu 295 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 294 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 294 kr (30. april 2026) og 295 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 295 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA Drejelysdmper MEK-D 300CR, 1 modul, hvid
295 kr
+ 39 kr fragt
Total: 334 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA lysdæmper MEK-D 300CR 1 modul, hvid
326 kr
+ 39 kr fragt
Total: 365 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK drejelysdæmper mek-d 300cr, hvid
339 kr
+ 39 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga lysdæmper MEK-D 300CR, 1 modul, hvid
359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga Lysdæmper MEK-D 300CR, 1M, Hvid
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga lysdæmper MEK-D 300CR, 1 modul, hvid
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga lysdæmper MEK-D 300CR i hvid
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
FUGA LYSDÆMPER MEK-D 300CR
381 kr
+ 78 kr fragt
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fuga Lysdæmper Mek-D 300Cr Hv
390 kr
+ 64 kr fragt
Total: 454 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Fuga lysdæmper MEK-D 300CR hvid
399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Fuga Lysdæmper Mek-D 300Cr 1M Hv
471 kr
+ 79 kr fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: God Pris
funktioner: Dæmper