LK Fuga Lysdæmper Touch IR 350 UNI

Bedste pris
Stabil pris
641kr
829 krSPAR 23%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

LK Fuga Lysdæmper Touch IR 350 UNI er ideel til præcis lysstyring i hjemmet. Den kan håndtere både 230V glødelamper og lavvolt halogenlamper, der forsynes via en transformer. Med touch-funktionalitet og integreret korrespondance sikrer den nem og intuitiv betjening.

LK Fuga Lysdæmper Touch IR 350 UNI koster lige nu 641 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 641 kr (30. marts 2026) og 641 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 641 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA lysdæmper Touch IR 350 UNI med korrespondance 1 modul, lysegrå
641 kr
+ 39 kr fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA Lysdmper TOUCH IR 350 UNI med korrespondance, 1 modul, lysegr
684 kr
+ 39 kr fragt
Total: 723 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga lysdæmper Touch IR 350 UNI med korrespondance, 1 modul, lysegrå
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LK Fuga touch lysdæmper 350 Uni Dim IR lysegrå
761 kr
+ 49 kr fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga Lysdæmper Touch IR 350 UNI med korrespondance, 1M, Lysegrå
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga lysdæmper Touch IR 350 UNI med korrespondance, 1 modul, lysegrå
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga lysdæmper Touch IR 350 UNI i lysegrå
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK UNI350 touch lysdæmper, lysegrå
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter