LK Fuga Lysdæmper LED-S 120VA

LK Fuga LED Lysdæmper LED-S 120VA er designet til effektiv styring og dæmpning af LED-pærer i din bolig. Den registrerer automatisk den tilsluttede belastning og beskytter mod overbelastning og kortslutning. Med korrespondancefunktion kan den betjenes fra flere steder.

LK Fuga Lysdæmper LED-S 120VA koster lige nu 594 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 562 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 562 kr (15. april 2026) og 594 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 594 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA lysdæmper LED-S 120VA med korrespondance 1 modul, lysegrå
594 kr
+ 39 kr fragt
Total: 633 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga lysdæmper LED-S 120VA med korrespondance, 1 modul, lysegrå
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK LED skydelysdæmper 120W, lysegrå
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK LED skydelysdæmper 120W, lysegrå
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga lysdæmper LED-S 120VA med korrespondance, 1 modul, lysegrå
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga lysdæmper m/korrespondance LED-S 120 VA i lysegrå
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA Skydelysdmper LED-S 120 VA med korrespondance, 1 modul, lysegr
670 kr
+ 39 kr fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fuga Lysdæmper Led-S 120Va Lysegrå
689 kr
+ 64 kr fragt
Total: 753 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LK Fuga lysdæmper LED-S 120VA lysegrå m. korrespondance
772 kr
+ 49 kr fragt
Total: 821 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Fuga Led-S 120Va Lysdæmper Lg Korrespondance
853 kr
+ 79 kr fragt
Total: 932 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter