LK Fuga Lysdæmper LED 250 Touch IR

Bedste pris
Stabil pris
719kr
1.043 krSPAR 31%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

LK Fuga LED 250 Touch IR lysdæmper er ideel til dæmpning af både 230 V AC LED lamper og lavvolt-halogenlamper. Den betjenes nemt med touchteknologi og giver dig mulighed for at opdatere din belysningsinstallation enkelt og effektivt.

LK Fuga Lysdæmper LED 250 Touch IR koster lige nu 719 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 719 kr (01. april 2026) og 719 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 719 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA Lysdmper LED 250 TOUCH IR med korrespondance, 1 modul, uden afdkning/tangent
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga lysdæmper LED 250 Touch IR med korrespondance, 1 modul, uden afdækning
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA lysdæmper LED 250 Touch IR med korrespondance 1 modul, uden afdækning
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga lysdæmper LED 250 Touch IR med korrespondance, 1 modul, uden afdækning
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga lysdæmper LED 250 Touch IR uden afdækning
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga LED 250 IR touch lysdæmper med korrespondance, uden afdækning
859 kr
+ 39 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fuga Lysdæmper Led 250 Touch Ir Ua
882 kr
+ 72 kr fragt
Total: 954 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga LED 250 IR touch lysdæmper med korrespondance, uden afdækning
889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Fuga lysdæmper LED 250 touch IR uden afdækning
1.043 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.092 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter