LK Fuga LED-S 120VA Lysdæmper

Bedste pris
Stabil pris
549kr
853 krSPAR 36%
hos BilligVVS DK
På lagerLaveste

LK Fuga LED-S 120VA lysdæmper muliggør effektiv lysstyring i hjemmet. Med dens korrespondancefunktion kan du enkelt dæmpe LED, glødepærer og halogen. Beskyttet mod overbelastning og kortslutning, er den ideel for et stabilt lysmiljø. Installér den let og nyd et blødt overgangslys med dens smarte SOFT-start funktion.

LK Fuga LED-S 120VA Lysdæmper koster lige nu 549 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 550 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (16. april 2026) og 550 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga LED skydelysdæmper 120W, hvid
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA Skydelysdmper LED-S 120 VA med korrespondance, 1 modul, hvid
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
LK Fuga LED skydelysdæmper m/korrespondance, 1 modul, hvid
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga lysdæmper LED-S 120VA med korrespondance, 1 modul, hvid
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga lysdæmper m/korrespondance LED-S 120 VA i hvid
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA lysdæmper LED-S 120VA med korrespondance 1 modul, hvid
597 kr
+ 39 kr fragt
Total: 636 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga LED skydelysdæmper m/korrespondance, 1 modul, hvid
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga LED skydelysdæmper m/korrespondance, 1 modul, hvid
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Fuga lysdæmper LED-S 120VA m. korrespondance hvid
641 kr
+ 49 kr fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fuga Lysdæmper Led-S 120Va Hv
689 kr
+ 64 kr fragt
Total: 753 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
LK FUGA skydelysdæmper LED-S 120 VA med korrespondance, Hvid, AAK506D6219
853 kr
+ 79 kr fragt
Total: 932 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter