LK Fuga LED-S 120VA Lysdæmper

LK Fuga LED-S 120VA lysdæmper er designet til effektiv styring af LED-lys, glødepærer og halogenlamper. Med korrespondancefunktion kan du nemt tænde og dæmpe lyskilder i dine rum. Den er sikret mod overbelastning og kortslutning, og har en blød startfunktion for øget levetid.

LK Fuga LED-S 120VA Lysdæmper koster lige nu 607 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 574 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 574 kr (30. april 2026) og 609 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 607 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA lysdæmper LED-S 120VA med korrespondance 1 modul, koksgrå
607 kr
+ 39 kr fragt
Total: 646 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA Skydelysdmper LED-S 120 VA med korrespondance, 1 modul, koksgr
607 kr
+ 39 kr fragt
Total: 646 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga lysdæmper LED-S 120VA med korrespondance, 1 modul, koksgrå
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK LED skydelysdæmper 120W, koksgrå
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga lysdæmper LED-S 120VA med korrespondance, 1 modul, koksgrå
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga lysdæmper m/korrespondance LED-S 120 VA i koksgrå
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LK Fuga lysdæmper LED-S 120VA koksgrå m. korrespondance
646 kr
+ 49 kr fragt
Total: 695 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK LED skydelysdæmper 120W, koksgrå
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fuga Lysdæmper Led-S 120Va Kg
703 kr
+ 72 kr fragt
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Fuga Led-S 120Va Lysdæmper Kg Korrespondance
871 kr
+ 79 kr fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.0%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter