LK Fuga Jalousiafbryder Hvid

Bedste pris
Stabil pris
223kr
306 krSPAR 27%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

LK Fuga jalousiafbryder er en pålidelig løsning til styring af gardiner eller markiser. Den er designet til indbygning i diverse vægtyper og er udstyret med kiptryk, der gør den ideel til tovejsmotorer. Monteringen er enkel takket være de medfølgende klostykker.

LK Fuga Jalousiafbryder Hvid koster lige nu 223 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 223 kr (16. april 2026) og 223 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 223 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA jalousiafbryder 16A 1 modul, hvid
223 kr
+ 39 kr fragt
Total: 262 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga afbryder jalousi, 1 modul, hvid
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA Jalousi trykknapper med gensidig sprring , 1 modul, hvid
236 kr
+ 39 kr fragt
Total: 275 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
FUGA AFBRYDER JALOUSI HVID 16A
242 kr
+ 78 kr fragt
Total: 320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga afbryder jalousi, 1 modul, hvid
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga afbryder jalousi i hvid
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga jalousiafbryder, hvid
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fuga Afbryder Jalousi 16A 250V Hv
262 kr
+ 64 kr fragt
Total: 326 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LK Fuga jalousi afbryder 16A hvid
264 kr
+ 49 kr fragt
Total: 313 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga Afbryder jalousi, 1M, Hvid
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
LK FUGA afbryder jalousi 16A 250V, Hvid, AAK542D6004
306 kr
+ 79 kr fragt
Total: 385 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: God Pris